Torsdag09.04.2020

Kontakt

Annonsera

Meny

Prenumerera på tidningen Fastighetsnytt

Till erbjudande

Sök

Om Fastighetsnytt

Fastighetsnytt Förlags AB har funnits i över 20 år och ger ut Sveriges ledande branschtidning för beslutsfattare i fastighets- och samhällsbyggnadsbranschen samt arrangerar kongressen Business Arena – landets största mötesplats för folk i branschen. Sedan 2017 är Fastighetsnytt en del av Bonnier. 
 
- Vi ger ut tidningen Fastighetsnytt – fastighetsbranschens ledande tidning – i en utgåva på sex nummer per år. Tidningen har funnits sedan 1994 och har utvecklats från att vara en renodlad facktidskrift till att bli en central kunskapsförmedlare i branschen.

- Vi arrangerar årligen kongressen Business Arena, som är fastighetsbranschens ledande mötesplats. Business Arena lockar årligen tusentals branschaktörer, såväl nationella som internationella

- Genom vår tjänst fastighetsjobb.se publiceras och hittas lediga tjänster inom hela fastighets- och samhällsbyggnadssektorn.

Kontakta redaktionen
Vill du komma i kontakt med redaktionen? Mejla oss på redaktionen@fastighetsnytt.se

Adress
Fastighetsnytt Förlags AB
Gjörwellsgatan 30
112 60 Stockholm

Kontakta kundservice
För frågor som rör din prenumeration, vänligen kontakta vår kundservice.
E-post: kundservice@fastighetsnytt.se 
Tel. kundservice: 08-40932002
Öppettider: Vardagar 09.00-16.00 (Lunchstängt mellan 12.00-13.00)

Har du frågor eller tankar kring den digitala plattformen?
Maila gärna till feedback@fastighetsnytt.se.


Peter Lingmerth

VD

070-844 02 77

peter.lingmerth@bonniernews.se


Redaktion


Sälj

Jonas Ekstrand

Key Account Manager

070-737 96 37

jonas.ekstrand@fastighetsnytt.se

Jonas Hedqvist

Key Account Manager

070-288 40 95

jonas.hedqvist@fastighetsnytt.se

Kristian Wallgren

Key Account Manager

070-488 86 04

kristian.wallgren@fastighetsnytt.se

Lina Hann

Key Account Manager

070 426 05 16

lina.hann@fastighetsnytt.se

Liv Ljungqvist

Key Account Manager

070-003 36 76

liv.ljungqvist@fastighetsnytt.se


Karriär

Mia Räikkönen

Key Account Manager Fastighetsjobb

076-196 86 76

mia.raikkonen@fastighetsnytt.se


Akademi

Magnus Norrman

Affärsområdeschef Fastighetsnytt Akademi

070 729 37 21

magnus.norrman@bbm.bonnier.se


Tipsa oss!

Skicka gärna dina nyhetstips till oss. Observera att du får vara helt anonym och att källskydd tillämpas. Rätten att vara anonym är reglerad i svensk grundlag.

Om du vill får du dock gärna lämna i din e-postadress så att vi kan kontakta dig. Din e-postadress är konfidentiell och kommer enbart att användas för eventuell kommunikation mellan dig och Fastighetsnytt.